Auxilium-korvakorut vihreä

Myyty

Tämä tuote on myyty, eikä sitä ole varastossa. Jos tilaat tuotteen, se voidaan tehdä tilaustyönä hieman pidemmällä toimitusajalla.

Auxilium eli auttavaisuus. Auttaessa voi saada itsekin enemmän. "Kenestäkään ei ole tullut köyhä auttamalla" Anne Frank

Nämä korvakorut on valmistettu käsin Swarovski-kristalleista ja hopean värisistä pienistä lasihelmistä. Sterling-hopeiset koukut on kiinnitetty jykevästi koruun. Näin malli on sopiva myös jokapäiväiseen käyttöön, eivätkä korut heilahtele samaan tapaan kuin lenkeillä kiinnitetyt korvakorut.

Korvakorun pituus on 2 cm ja leveys 1,5 cm.

Auxilium-sarjan muut tuotteet näet täältä.



49,00 €
Käytämme evästeitä mahdollistaaksemme verkkosivustomme asianmukaisen toiminnan ja turvallisuuden sekä tarjotaksemme sinulle parhaan mahdollisen käyttökokemuksen.

Edistyneet asetukset

Voit muokata evästeasetuksiasi täällä. Ota käyttöön tai poista käytöstä seuraavat kategoriat ja tallenna valintasi.